На головну Контакт Пошук
 сьогодні: 15.10.2019
Центр Місцевої Демократії
Бібліотека
тематика: електронні видання
автор: А.Странніков, Л.Грицак, О.Солонтай
видавництво: Інститут Політичної Освіти
рік видання: 2006
індекс Документа: 163
формат: Zip, 2.56 Мб
Посібник підготовлено за результатами кількамісячної навчальної програми для представників органів місцевого самоврядування, що її організувала Фундація "Україна-США" у межах проекту "Голос громадськості", фінансованого Канадським агентством з міжнародного розвитку.
тематика: електронні видання
автор: Олеся Гриник, Володимир Дручек
рік видання: 2007
індекс Документа: 162
формат: Zip, 2.73 Мб
тематика: електронні видання
автор: Олена Газізова, Пшемислав Фенрих
рік видання: 2006
індекс Документа: 161
формат: Zip, 1.45 Мб
В брошурі розкриваються актуальні питання функціонування органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення, визначаються шляхи встановлення взаємодії між територіальними громадами та представницькою владою на місцях.
тематика: електронні видання
автор: Сас Юрій
видавництво: Черкаське обласне відділення "Комітету виборців України"
рік видання: 2002
індекс Документа: 159
формат: Zip, 0.04 Мб
Поняття “Громадські слухання” поступово входить до нашого життя викликаючи різноманітну гамму почуттів від повного нерозуміння до панацеї від усіх проблем, які виникають на рівні міста. Проте не завжди те, що проводиться в містах можна назвати громадськими слуханнями.
тематика: електронні видання
автор: Ткаченко Сергій, Ровінський Максим
видавництво: Донецьке обласне відділення “Комітету виборців України”
рік видання: 2002
індекс Документа: 158
формат: Zip, 0.77 Мб
В книзі докладно змальована історія розвитку місцевого самоврядування на Херсонщині, наданий огляд законодавства про місцеве самоврядування, про статус депутата місцевих рад, контрольні повноваження, постійні комісії та нормотворчий процес у місцевих радах. Окремі розділи присвячені статуту міста та органам самоорганізації населення.
тематика: електронні видання
автор: Олег Лиховид
видавництво: Херсонська обласна організація Комітету виборців України
рік видання: 2002
індекс Документа: 157
формат: Zip, 0.42 Мб
У цих нотатках практиків місцевого самоврядування популярно викладено інформацію щодо повноважень, прав та обов’язків міського (селищного) голови. У полі зору авторів: історія розвитку самоврядних традицій в Україні, процес виборчої кампанії з виборів міського (селищного) голови, права виборців і роль міського (селищного) голови у формуванні місцевої політики. Теоретичні настанови й практичні поради прислужаться як діючим і майбутнім міським (селищним) головам, так і потенційним виборцям – мешканцям територіальних громад, від яких залежить правильний вибір голови місцевої влади.
тематика: електронні видання
автор: Козоріз Віктор, Третецький Василь
видавництво: Інститут громадянського суспільства
рік видання: 2001
індекс Документа: 155
формат: Zip, 0.17 Мб
Місцеве самоврядування в місті Скадовську – це визнане та гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади міста самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб міського самоврядування вирішувати питання міського значення в межах Конституції і законів України.
тематика: електронні видання
автор: Лиховид Олег
видавництво: Херсонське обласне відділення “Комітету виборців України”
індекс Документа: 154
формат: Zip, 0.34 Мб
Публікація акумулює та узагальнює результати досліджень та напрацювання експертів Інституту Схід-Захід в рамках реалізації проекту "Розвиток громад та регіонів України" У виданні відображено досвід територіальних громад України щодо розробки та реалізації Стратегій їх розвитку, які останніми роками набувають все більшого поширення як ефективний інструмент планування соціально-економічного та культурного розвитку міст та регіонів. Поряд із статтями» в яких автори розробки Стратегій представляють своєрідні "case-studies" досвіду міст (Краматорськ, Єнакієве, Маріуполь, Бердянськ. Куп`янськ, Чугуїв, Івано-Франківськ, Кам`янець-Подільський, Світловодськ та Комсомольські книжка містить результати опитування, проведеного експертами Інституту Схід-Захід. Ряд статей доповнені копіями документів (рішення міських рад і т.д.), які ілюструють процес стратегічного планування.
тематика: електронні видання
автор: С.Максименко
видавництво: Київський ЦЕНТР ІНСТИТУТУ СХІД-ЗАХІД
рік видання: 2003
індекс Документа: 153
формат: Zip, 2.85 Мб
Публікація акумулює та узагальнює результати досліджень та напрацювання експертів Інституту Схід-Захід у рамках реалізації з 1998 року проекту "Роз-виток громад та регіонів України". У книзі систематично та послідовно викладено методичні основи розробки Стратегії розвитку територіальної громади, описано процедури та етапи складання Стратегії. При розробці загальних засад методики авторами були враховані вимоги українського законодавства щодо планування (прогно-зування) розвитку територій. Розрахована на депутатів усіх рівнів, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, експертів, науковців та практиків місцевого та регіонального розвитку.
тематика: електронні видання
автор: Нудельман В., Санжаровський І.
видавництво: Київський ЦЕНТР ІНСТИТУТУ СХІД-ЗАХІД
рік видання: 2002
індекс Документа: 152
формат: Zip, 2.08 Мб
© Copyright 2019
Інститут демократії
імені Пилипа Орлика
Всі права захищені