На головну Контакт Пошук
 сьогодні: 21.09.2019
Центр Місцевої Демократії
Бібліотека
Під обкладинкою цього збірника — перебіг п`яти міжнародних семінарів із проблем розвитку парламентаризму, регіонального та місцевого самоврядування в Україні. Досвід фахових обговорень, дискусій, обопільних зацікавлень і взаємовпливів, наповнений змістом практичних (щонайперше — ефективних) порад і висновків, покликаний якнайкраще прислужитися діяльності самоврядних інституцій, становленню громадянського суспільства в нашій державі.
тематика: матеріали конференцій
видавництво: Інститут Громадянського Суспільства
рік видання: 2001
індекс Документа: 45
формат: Acrobat Reader, 1.25 Мб
У збірнику проектів Типових положень "Про загальні збори громадян за місцем проживання", "Про місцеві ініціативи", "Про громадські слухання" відомі фахівці з місцевого самоврядування в Україні пропонують власний погляд на способи реалізації цих прав у місцевих нормативних актах. Адресовано депутатам місцевих рад.
тематика: законодавство
автор: Ткачук А., Кампо В., Прошко В., Ганущак Ю., Гументик М.
видавництво: Інститут Громадянського Суспільства
рік видання: 2001
індекс Документа: 44
формат: Acrobat Reader, 0.16 Мб
У збірнику подано матеріали, що стосуються активізації роботи органів місцевого самоврядування у громаді, через посилення ролі депутатів та самої громади за допомогою юридичних механізмів, що випливають із законодавства України. Збірник також містить практичні поради щодо встановлення правового регулювання діяльності місцевої ради та її органів, а також реалізації прав громади наданих законами “Про місцеве самоврядування в Україні” та про “Про органи самоорганізації населення”, приведено ряд проектів типових місцевих нормативних актів з цих питань. Всі розробки, вміщені у збірнику пройшли апробацію реальною практикою у різних містах України. Адресовано депутатам місцевих рад, громадським активістам, громадським організаціям та партійним осередкам, що діють в громадах.
тематика: електронні видання
автор: За ред. А. Ткачука
видавництво: Інститут Громадянського Суспільства
рік видання: 2004
індекс Документа: 42
формат: Acrobat Reader, 0.68 Мб
© Copyright 2019
Інститут демократії
імені Пилипа Орлика
Всі права захищені